Frame 13.jpg

פתקי תודה

אלון היקר,

 תודה מכול הלב,אמרתי לארז שאתה תמיד עוזר ברגע הנכון כול פעם אני מתרגשת מחדש זכיתי שיש אדם כמוך אוהבת מכול הלב,סופ"ש נעים ושולחת אלף תודות תבורך!

בוקר טוב אלון המלך,

 תודה מכול הלב לך ולכול המתנדבים. אתם עושים עבודת קודש. אלף ברכות שבת שלום ומבורך לך ולמשפחתך אוהבת אותך המון תבורך בריאות ואושר

אלון המדהים,

ההתרגשות תמיד תשאר בזמן שאתם דואגים לקשישה כמוני. שלי מדהימה והכול טוב. שתדע אתה חלק חשוב בהחלמה שלי אין לי מילים להודות. אין היום אנשים כמוך תבורך אתה ומשפחתך אוהבת מכול הלב סופ"ש נעים

הי שלומית יקרה.

אתמול פשוט קרסתי מעייפו אחרי לילה קודם ללא שינה. (התימרון בין לטפל בילדים ולעבוד בלילות מדי פעם מכריע מעייפות). היום עם ראש קצת יותר נקי, רציתי שוב להודות על הכל, להגיד שהבית הפך להיות לבית שיותר נעים להיות בו. (לא מעבירה לך תמונות כי עוד לא מסודר מהבלגן של הילדים) המיטה והכסא הפכו את בני למאושר. הוא מרגיש כאילו יש לו ממלכה קטנה משלו ומרגיש כמו מתבגר אמיתי. שלא לדבר על גלגל ההצלה האקוטי הכספי שבזכותו ניצלתי מלהגיע למקומות ממש רעים... על כל אלה אני מודה. מקווה שעדין אוכל להרגיש שאת/אתם לצדי בדרך להגיע למקום של עצמאות כלכלית. אנא שלחי את תודתי לכולם ואולי גם תמצאי לנכון לשלוח להם את מה שכתבתי.

בברכה והוקרה

בוקר טוב.

מה שברור שאנחנו מודים ואסירי תודה. ומה שברור שברגע שנוכל נחזיק שווה כסף את מה שאנחנו מקבלים... פשוט הבית די מתפרק ודי בעייתי למגורים. גם הסברנו לשלומית וכמובן הכל יוזמה שלה היא התעקשה לראות גם במו עיניה... אני מרגישה בטוחה לכתוב ולבקש ומאמינה שבאמת זה חסד של אמת. האמת שלא היינו צריכים להיות במצב הזה וסיפרנו לשלומית שאפילו בדקה שאנחנו דוברי אמת, ומה שקרה לנו יכול לקרות לכל אחד. אבל לא כל אחד זוכה לכזו עזרה. מה שברור שאנחנו נחזיר הכל כדי שאנשים אחרים יזכו כמונו. תודה על הסבלנות.

שלומית ,

זה מדהים. שמתוך מקום של בור שחור אתה רואה את האור באנשים. תזכרי את זה לחיים שלך גם. זה ממש גורם  לי לדמעות האנשים הטובים שאני חווה פתאום.

שלומית בבקשה ממך. פעם ביום לפחות תשלחי לכל החברים שלך בעמותה מסר של תודה והערכה עמוקה ממני 🙏 כי בימים סוערים ומורכבים כאלה אני לא בטוחה שאני הספקתי להודות מספיק לכל מי שעמד לצדי.

אלון יקירי,

ראשית אני מודה לך על ביקורך. אנשים כמוך הם לפידי אור המאירים לי את החושך שבו אני נתון בשנה האחרונה ובעיקר נותנים המון עידוד ביחס שלי כלפי המדינה שאותה שירתתי בנאמנות ובשבילה כמעט שילמתי בחיי.

קרה לי נס בהיכרות שלי אתכם ומרגיש שלא יודע איך להודות. פתאום אני כבר לא לבד... קשה לי להתמודד עם העוצמה של ההרגשה הזו... גם עדי מהמשרד מתקשרת כל יום לברר מה קורה,

ולא היה לי את אף פעם.

ניקול תשלחי לו בבקשה שאני לא מפסיקה לבכות מהתרגשות, כבר השלמתי נפשית חג וסגר ללא אוכל. אין לי מילים להודות כמה עזרת לי ותמסרי לו בבקשה כמה עזר. תודה על כל העזרה אוכל לחג לילדים, מחמם לי את הלב כל כך להרגיש לא לבד. תודה ❤️ מאחלת לו שנה של פרנסה בריאות ואושר  וכל השער זה בונוס , תודה בשם כל המשפחה שלי וזה שבדרך ❤️

בס"ד
שמי נועה ונה, גרה בשדרות עם הילדה המתוקה שלי בת ה4. אם חד הורית עקב מותו הפתאומי של בעלי בתאונת דרכים.
את אלון ואלה פגשתי לפני חצי שנה, לאחר שבעלי נהרג. כשאדם נתקל בסיטואציה קשה כל כך הרגע שבו האדמה נשמטת מתחת לרגליים שהשינוי קיצוני כל כך ממשפחה צעירה הפכנו להיות אלמנה ויתומה שאיבדו את ראש המשפחה. בלי תמיכה, בלי גב. תחושת בדידות וחוסר אונים גדולה כל כך.
במהלך השבעה זוג חברים ניסו לקשר אותי לעמותה אך לא הייתי במצב לזה, הייתי כל כך מותשת נפשית שלא הייתי מסוגלת להתעסק בזה. בהכוונה משפטית, תמיכה, ודברים הסובבים את הסטטוס החדש והבירוקרטיה הנדרשת. בהתחלה לא רציתי לדבר וסירבתי, ההפתעה הגיע מהכיוון של אלון. שהתעקש לשיחת טלפון קצרה להסביר לי מה המטרה שלהם. 
דברנו בטלפון אני ואלון והוא ישר הודיע שאנחנו חברים ושלעולם לא אהיה לבד. הרבה אנשים מדברים שלא יעזבו אותי. אבל עמותת אלון ואלה הוכיחו את עצמם. בהמשך הכרתי את עו"ד שלומית הראל-שוורץ המדהימה. שניהם, כבר חצי שנה שהם איתי. עומדים בהבטחה שלעולם לא אהיה לבד.
וגם בלי יותר מידי מילים בכל שעה ובכל הזמן כל מה שאני צריכה, הם כאן איתי. מתעניינים בדברים הכי קטנים שאני צריכה בכל הביורוקרטיה שאני לא נמצאת בפוקוס על זה שלומית מזכירה לה, מעדכנת אותי ומטפלת בכל הפרטים הקטנים, מחפשים איפה להקל עליי.
בהמשך אמרתי לאלון שאני רוצה להתנדב בעמותה. ואכן התחלתי את דרכי כמתנדבת, להחזיר מעט מהטוב שקבלתי לאנשים שצריכים את זה. שצריכים קניות שמגיעות עם חיוך. וזה בהחלט המעט שאני יכולה לתרום לעמותה הזאת.
האנשים אשר עומדים בראשה הם אנשים שהלב שלהם הוא המרכז. שהמטרה שלהם זה לעשות טוב! להוסיף אור וטוב בעולם. "עולם חסד יבנה" בדיוק ככה מתקנים עולם ועושים אותו לטוב יותר מגשרים על כל הפערים בעם ישראל בלי הבדל של דת, גזע ומין. מה שרואים מול העיניים זה חסד אמיתי.
מודה לקב"ה על שליחים נאמנים, שפגשתי דרך האסון הפרטי שלי. אבל הם תמיד שם לעטוף ולדאוג למה שצריך. להתעניין ולתת באמת מהלב והנשמה. ואיך אני תמיד אומרת לאלון? אתה היחיד שאני באמת מאמינה שיש לו 30 שעות ביממה. כי זה מעל הטבע לתפקד כמוהם.‎


 

אני באמת זכיתי. כשהכרתי את עמותת אלון ואלה, הייתי בקרשים.

הייתי חיה בהתקפיי חרדה קשים מאוד. לא הצלחתי להתקיים בכלל, אפילו לא לדבר. כשהכרתי את אלון בריקמן  הוא שאל אותי בטלפון אחרי חזרתי מבית החולים עם תינוק חדש שהיה בהנשמה 16 יום - איך את? בסדר?? ומהצד השני התחיל הבכי לזלוג בלי דיבור. אלון אמר לי זה בסדר לבכות מה חסר לך?? מה שהגביר את הבכי. אמרתי במחשבתי הנה עוד אחד שלא ניתן לסמוך עליו, ופתאום הוא הגיע עם בלנדר חדש ו-4 חב' קורנפלס הייתי בהלם. ולאט לאט, כשהכרתי את אלון הבנתי שבלעדיו לא הייתי יכולה לצאת מהתקפיי החרדה שלי.

אחרי לא מעט זמן הכרתי אישה ענקית עם לב פועם. כל מילה שהיא דיברה איתי נבלע כמו שאדמה פוגשת במים. היא אמרה לי את יכולה אני סומכת עלייך....וואו כמה היה למשפט הזה כוח שאתה שבור ומנסה לקום. היא באה איתי מיוזמתה לבית משפט ביום שישי, שהיא לא עובדת יש לציין. להוציא צו הגנה . נלחמה כמו לביאה עלי ,כן קוראים לה שלומית הראל שוורץ. אישה שעד היום משפט אחד ממנה ואני אפ למעלה. וכמובן נשאר לציין שכל זה בזכות עדי. שבזכותה, הכל התגלגל להיום... 

תודה לכולכם. שנה אחרי כבר מתחילה לראות קצת אור בחושך הגדול.

תודה, כי בלעדייכם זה לא היה קורה.

אני  נפעמת מעצם המפגש איתכם, מגודל הנתינה, מהעובדה ששלושת אלפים אנשים!!!!!  יזכו לאכול ארוחת חג הפסח הבא עלינו לטובה. אנשים שיזכו לחגוג בכבוד ולא יצטרכו להיות עוד רעבים. 
על זה נאמר:״ עניי עירך - קודמים ״. 

אנשים שחוזרים לחיות חיים של משמעות, 
בזכות העובדה שאתם סוחפים אחריכם אלפים נוספים-ומחלצים אינספור א.נשים ממעגל הדלות, הגלות, העוני והחוסר- אל עבר חיים חדשים.